Кошик
798 відгуків
+380 (67) 387-19-52
многоканальный
+380 (66) 816-21-44

Як смачно приготувати Ваш улов

Як смачно приготувати Ваш улов

Давним-давно хтось із наших прадідів зловив свою першу рибу і зараз, через тисячоліття після цієї знаменної події ми, рибалки, продовжуємо це велика справа. Достовірно ніхто не знає, якою була чи що з себе представляла ця перша вудка. Риболовля – дуже давнє заняття, мабуть, вона існує з самого зародження людства. І вже у всякому разі, риболовля допомогла людству вижити і зберегти свій рід в умовах дуже складних для виживання. В наш час риболовля – це вид активного відпочинку, джерело позитивних емоцій, масовий вид спорту, засіб загартування і спосіб спілкування з природою.

Рибальський світ надає вам можливість отримати максимум задоволення від кожної хвилини риболовлі.
Як смачно і правильно приготувати рибу?
Як правильно приготувати рибу знають звичайно ж рибалки. Сьогодні пропонуємо рецепти і рекомендації рибалок — 9 практичних порад для наших читачів!
Найсмачніша щука — з травня по серпень. Найсмачніший минь — в січні. Найсмачніша форель — з травня по серпень. Найсмачніший короп -з вересня по квітень.
Визначити свіжість риби можна за такими ознаками:
Зябра червоні, яскраві.
Очі опуклі, прозорі.
Луска щільна, без нальоту і слизу
Риба має свій специфічний запах. Не всім він до вподоби, щоб усунути його при варінні, слід додати у воду розсіл з-під консервованих помідорів або огірків, лавровий лист, перець, цибулю.
Рибу для смаження потримайте 15-20 хвилин в цьому розчині — і вона буде набагато смачніше: лимонний сік, олія, ріпчаста цибуля, зелень.
Щоб риба була м'якше і ніжніше — попередньо можна вимочити її в молоці. А тільки після цього посолити.


Для котлет з нежирної риби у фарш можна додати вершкового масла ( 50 г масла на 1 кг фаршу)
Ріпчасту цибулю для рибних котлет краще нарубати ножем, а не змолоти на м'ясорубці.
Морожену рибу не слід відразу опускати в гарячу воду. Опускаємо тільки в холодну воду і варимо з додаванням коріння, перцю, лаврового листа.
Рибу для холодних закусок смажимо тільки на рослинному маслі.
Стейк з щуки
Дуже важливо! — цей рецепт дає можливість приготувати страву ресторанного рівня, тому ні в якому разі не можна упускати навіть незначні деталі, тільки беззаперечно дотримуючись рецептом, ви отримаєте божественний стейк із щуки.


Попатравши, очистивши від луски і добре вимивши щуку, переміщується до мангала. Щуку необхідно готувати на свіжих вугіллі, отриманих з дрова фруктових порід. Поки дрова прогорають, грудну частину щуки нарізає рівними стейками товщиною 2,5-3,5 см. і приступаєте до приготування соусу.
Білий соус:
Вершки 15% — 100мл.
Вершкове масло – 50 гр.
Борошно — 1 столова ложка.
Сир з блакитною цвіллю (Дор Блю, Ле Блю) – 50гр.
Часник – 5-7 зубчиків.
Насіння льону або кунжут – ½ чайної ложки.
Сіль, цукор і коріандр за смаком.
Приготування:
Вершки підігріваєте на повільному вогні до температури 50-60 градусів, додаєте до них дрібно нарізаний сир і помешиваете до отримання однорідної маси. Очищені зубчики часнику перемалываете з сіллю в ступі і додаєте в вершково-сирну суміш, сюди ж додаєте цукор і коріандр. На сковороді розігріваєте вершкове масло, до кипіння не доводити, додайте борошно і помішуйте до отримання однорідної маси, яку потім з'єднайте з вершково-сирною сумішшю на повільному вогні, помішуючи, доведіть до однорідної маси, переливаете в соусник і залишити остигати. Насіння льону та кунжуту додати у вже остиглий соус і добре перемішати.
Примітка: густоту соусу можна регулювати або додаючи молоко, або борошно в вершкове масло (на етапі зі сковородою).


Повертаємося до стейкам.
Вугілля готові, дихають жаром, не горять, не димлять. Ідеальна температура вугілля, коли кинутая на них суха гілка моментально спалахує.
Накриваємо мангал відкритої ґратами, викладаємо на решітку стейки. Якщо стейків 6-8, то до моменту поки ви викладете останній стейк, перший пора перевертати. Важливо! Стейки необхідно постійно перевертати (зручніше це робити щипцями), не допускаючи появи рум'яної скоринки, протягом 15-20 хвилин. Перед тим як знімати стейк можна дати йому трохи підрум'янитися.
Ви, напевно, звернули увагу, що стейк не піддається ніякої попередньої обробки. В цьому і є найголовніший секрет. Вишуканий смак забезпечує не маринад, а сама щука, яка повинна бути не менше 5-тикилограм ваги і спосіб смаження. Трохи про щуку. Кулінари любителі, хто стикався зі щуками, не вважають щуку делікатесом, тому, що мали справу лише з примірниками менше 4-х кілограм. Дійсно, молода щука, мало того, що має специфічний присмак, але й не досить жирна. Чим молодше, тим суші. Саме тому в нашому рецепті ми наполягаємо на тому, що щука повинна мати вагу не менше 5-ти кілограм.
Тепер пару слів про спосіб термічної обробки. Смак будь-якого готового м'яса, чи то риба, птиця, свинина або яловичина, на 70% залежить, не від супутніх компонентів (маринад, зажарка, казан), а від того, як і скільки воно піддається термічній обробці. Найголовніше в цьому процесі відсутність поспіху.

Стейк має рівномірно прогріватися з усіх боків, до першої готовності, коли м'ясо ще ніжне і м'яке, але вже не сире, а потім, зрозуміло, скоринка. Золотиста ніжна шкірка – це те, без чого страва, приготована на багатті, втрачає всякий сенс. Диплом – це мистецтво, тому досягати її треба вже на готовому стейку, тоді буде легше не пересмажити м'ясо і не обвуглити його. Як тільки ви бачите, що м'ясо підрум'янилося пора перевертати. З кожним переворотом «хрусткість» корочки буде зростати, а м'ясо всередині залишатися ніжним.

Для великого улову Наш Кинджал пропонує величезний вибір товару для риболовлі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner